SCR0402F2K2
MFR.Part #
SCR0402F2K2
JLCPCB Part #
C3015798
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS