SCR1206F9R1
MFR.Part #
SCR1206F9R1
JLCPCB Part #
C3017147
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS