SCR1210J43R
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR1210J43R
JLCPCB Part #
C3018162
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 43Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS