SCR1206F820K
MFR.Part #
SCR1206F820K
JLCPCB Part #
C3017096
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS