SCR2512F1R8
MFR.Part #
SCR2512F1R8
JLCPCB Part #
C3017421
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS