SCR1206F7K15
MFR.Part #
SCR1206F7K15
JLCPCB Part #
C3017009
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS