SCR0603F51K
MFR.Part #
SCR0603F51K
JLCPCB Part #
C3016376
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS