SCR1206F6M8
MFR.Part #
SCR1206F6M8
JLCPCB Part #
C3017255
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS