SCR0603F3R3
MFR.Part #
SCR0603F3R3
JLCPCB Part #
C3016196
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS