SCR1206F52K3
MFR.Part #
SCR1206F52K3
JLCPCB Part #
C5140184
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS