SCR0603F62R
MFR.Part #
SCR0603F62R
JLCPCB Part #
C3016233
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS