SCR1206F4R3
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR1206F4R3
JLCPCB Part #
C3017129
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS