SCR1206F412R
MFR.Part #
SCR1206F412R
JLCPCB Part #
C3017300
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS