SCR1206F39K2
MFR.Part #
SCR1206F39K2
JLCPCB Part #
C3017051
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS