SCR2010J24K
MFR.Part #
SCR2010J24K
JLCPCB Part #
C5140289
Description
-55℃~+155℃ 200V 24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS