SCR1206F30R
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR1206F30R
JLCPCB Part #
C3017305
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS