SCR1206F1K15
MFR.Part #
SCR1206F1K15
JLCPCB Part #
C3016976
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS