SCR1206F26R1
MFR.Part #
SCR1206F26R1
JLCPCB Part #
C3017233
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS