SCR0805J51K
MFR.Part #
SCR0805J51K
JLCPCB Part #
C3017870
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS