SCR1206F1M2
MFR.Part #
SCR1206F1M2
JLCPCB Part #
C3017246
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS