SCR2010J750R
MFR.Part #
SCR2010J750R
JLCPCB Part #
C3018254
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS