SCR1206F11K5
MFR.Part #
SCR1206F11K5
JLCPCB Part #
C3017030
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS