SCR1206F107K
MFR.Part #
SCR1206F107K
JLCPCB Part #
C3017338
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS