SCR1206F100K
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR1206F100K
JLCPCB Part #
C3017069
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS