SCR0805J4R7
MFR.Part #
SCR0805J4R7
JLCPCB Part #
C3017812
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS