SCR0805J4K7
MFR.Part #
SCR0805J4K7
JLCPCB Part #
C3017854
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS