SCR1210J470R
MFR.Part #
SCR1210J470R
JLCPCB Part #
C5140161
Description
-55℃~+155℃ 200V 470Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS