SCR0805F9K31
MFR.Part #
SCR0805F9K31
JLCPCB Part #
C3016731
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS