FCR1210F5K1
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
FCR1210F5K1
JLCPCB Part #
C5913206
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS