SCR0805F7K5
MFR.Part #
SCR0805F7K5
JLCPCB Part #
C3016724
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS