SCR0805F665R
MFR.Part #
SCR0805F665R
JLCPCB Part #
C3016661
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS