KNP2WS-300Ω±5%-6T63
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
KNP2WS-300Ω±5%-6T63
JLCPCB Part #
C601789
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 300Ω 500V Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS