SCR0805F64R9
MFR.Part #
SCR0805F64R9
JLCPCB Part #
C3016950
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS