SCR1210J6K2
MFR.Part #
SCR1210J6K2
JLCPCB Part #
C3018130
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS