SCR0805F51R
MFR.Part #
SCR0805F51R
JLCPCB Part #
C3016619
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS