CR1/8W-33K±5%-OT52
MFR.Part #
CR1/8W-33K±5%-OT52
JLCPCB Part #
C2897019
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 33kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS