SCR0805F340R
MFR.Part #
SCR0805F340R
JLCPCB Part #
C3016760
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS