SCR0805F33R
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0805F33R
JLCPCB Part #
C3016909
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS