SCR1206F210R
MFR.Part #
SCR1206F210R
JLCPCB Part #
C3017328
Description
-55℃~+155℃ 200V 210Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS