SCR0603J22R
MFR.Part #
SCR0603J22R
JLCPCB Part #
C3017773
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS