SCR0603J1M2
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0603J1M2
JLCPCB Part #
C3017669
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS