SCR0805F21K5
MFR.Part #
SCR0805F21K5
JLCPCB Part #
C3016948
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS