SCR0603F39R
MFR.Part #
SCR0603F39R
JLCPCB Part #
C5140211
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS