SCR0603F2R1
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0603F2R1
JLCPCB Part #
C3016133
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS