SCR0603F24R3
MFR.Part #
SCR0603F24R3
JLCPCB Part #
C3016118
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS