SCR2010J1M
MFR.Part #
SCR2010J1M
JLCPCB Part #
C3018337
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS