SCR0603F16K2
MFR.Part #
SCR0603F16K2
JLCPCB Part #
C3016345
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS