SCR0603F10K2
MFR.Part #
SCR0603F10K2
JLCPCB Part #
C3016074
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS