SCR0402J8M2
MFR.Part #
SCR0402J8M2
JLCPCB Part #
C3017616
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS