SCR1206F3R9
MFR.Part #
SCR1206F3R9
JLCPCB Part #
C3017362
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS